Kategorie
Aktualności

Co warto wiedzieć podejmując współpracę z trenerem personalnym?

Trener personalny to osoba, która indywidualnie szkoli osobę w celu poprawy jej kondycji. Trener użyje technik, takich jak programy ćwiczeń, dieta i wszelkie inne niezbędne informacje, aby pomóc klientowi osiągnąć swój cel. Osobą będącą trenerem personalnym jest zazwyczaj certyfikowany instruktor fitness, który posiada kwalifikacje zawodowe, co oznacza, że przeszedł proces szkoleniowy i otrzymał certyfikat od akredytowanej instytucji.

Trener personalny nie musi być certyfikowanym instruktorem fitness. Jednak dla tych, którzy nie są certyfikowani, ważne jest, aby prowadzili badania dotyczące odpowiednich metod treningu, a także żywienia. Wytyczne do certyfikacji obejmują uczestnictwo w kursach z anatomii i fizjologii, a także zdawanie egzaminów z pytaniami z tych dziedzin w celu zdania testu, który umożliwia ich certyfikację przez instytucję lub organizację.

Kategorie
Aktualności

Po co mi trener osobisty?

Trener osobisty może być bardzo pomocny. Trener osobisty pomoże w wyborze ćwiczeń i diety. Dobrze przygotowany trening jest bardzo ważny.

Trener osobisty motywuje i pomaga. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i treningu. Nowe treningi są dostępne już na siłowniach.

Kategorie
Aktualności

Nowy trener personalny

Nasi trenerzy personalni są sportowcami z doświadczeniem. Nasza firma zajmuje się organizowaniem profesjonalnych treningów. Prowadzimy treningi na terenie całego kraju. Możesz korzystać z naszych treningów personalnych również przy użyciu specjalnej aplikacji.

Nasze treningi pomagają w utrzymaniu odpowiedniej sylwetki i zachowaniu zdrowia. Zdrowy styl życia nie musi być trudny. Do treningu wystarczy odpowiednia motywacja, którą zapewnia nasz trener. Polecamy nasze treningi.

Kategorie
Aktualności

Specjalny trening dla każdego

Warto skorzystać z usług trenera personalnego, ponieważ może on pomóc w znaczny sposób. Trener personalny to osoba, która będzie nas wspierać w trakcie diety i treningów. Treningi z trenerem personalnym to bardzo dobry pomysł.

Trening z osobistym trenerem to klucz do sukcesu. Skorzystanie z usług trenera personalnego to wspaniałe rozwiązanie treningowe. Trener personalny ma zawsze dużo pomysłów i motywuje nas do ćwiczeń. Regularne ćwiczenia są bardzo ważne w celu uzyskania odpowiednich efektów.

Kategorie
Aktualności

Na trening z trenerem personalnym

Występuje wiele różnych możliwości na wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Można samodzielnie wykupić dostęp do siłowni i ćwiczyć we własnym zakresie. Istnieje możliwość zapisania się do klubu sportowego.

Coraz częstszym i bardziej popularnym rozwiązaniem stają się treningi z trenerem personalnym. Korzystanie z usług trenera personalnego jest nowoczesnym i luksusowym rozwiązaniem. To osoba, która zapewni nam wsparcie i odpowiednią indywidualną opiekę.

Kategorie
Aktualności

Skuteczne treningi personalne

Panuje powszechny trend na ćwiczenia na siłowni. Czy treningi są odpowiednie dla każdego ? Każdy powinien zadbać o swoją formę, a trening powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. 

Wybór trenera personalnego to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Trener personalny pomoże zorganizowaniu odpowiednich zajęć, ponieważ ma wiedzę. Skuteczny trening personalny to trening pod okiem specjalisty.

Kategorie
Aktualności

Indywidualny trening dobrany do Twoich potrzeb

Poszukujesz motywacji do ćwiczeń. Brakuje Tobie motywacji do codziennych treningów. Potrzebujesz wsparcia w zakresie motywacji. Ćwiczenia powinny być dostosowane do Twoich potrzeb. Indywidualny trening to trening dostosowany do Twoich potrzeb.

Odpowiedni trening to klucz do dobrego samopoczucia. Treningi powinny sprawiać nam radość. Trening może stać się Twoim zdrowym nawykiem. Odpowiedni trener personalny pomoże Tobie w ćwiczeniach.

Kategorie
Aktualności

Na treningu daję z siebie wszystko

Bardzo ważna uwaga – trening musi być wykonany poprawnie i z pełny zaangażowaniem. Bez tego Twój sukces oddala się. Trening wymaga Twojego pełnego zaangażowania.

Wyznaczyłaś/wyznaczyłeś cel. Dążysz do niego każdego dnia. Przykładając się do ćwiczeń robisz znacznie dłuższy krok do końcowego celu. Zapamiętaj to!

Kategorie
Aktualności

Pomysł na trening na powietrzu

Nie ma nic lepszego niż trening na świeżym powietrzu. Trening na dworze to doskonała alternatywa dla osób trenujących na siłowni lub na powietrzy. Trening na powietrzy może być na prawdę różny – wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć.

Bieganie, jazda na rowerze, rolkach – aktywność na dworze to doskonała forma treningu którą każdy docenia. Odpowiednie warunki pozwalają na wykonanie bardzo dobrego treningu. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą zmienić otoczenie siłowni. Polecamy!

Kategorie
Aktualności

Jak trenować, żeby schudnąć?

Zastanawiasz się jaki trening będzie najbardziej wskazany, żeby zrzucić zbędne kilogramy? Odpowiedź nie jest łatwa. Każda osoba preferuje inny trening. Dlatego tak ważne jest aby trening był dostosowany pod Ciebie.

Z pomocą może tutaj przyjść trener personalny który precyzyjnie przygotuje plan treningu. Dzięki trenerowi i jego wiedzy Twój trening może być bardziej efektywny. Oczywiście pod warunkiem Twojego pełnego zaangażowania. Zapraszam do współpracy.